گروه نجومی دارک فریم در سال 1390 با همکاری جمعی از علاقه مندان عکاسی اسمان شب کار خود را آغاز نمود و با آموزش و برنامه ریزی فعالیت های عکاسی در ژانرهای اعماق آسمان و نمای باز توانست فصل جدید در فعالیتهای نجومی را در خطه خراسان آغاز نماید.

ارائه دهنده بهترین محصولات از برترین برندها

در سال 94 پس از مدتی فعالیت و رسیدن سطح اطلاعات و کیفیت کاری عکاسان همراه گروه به شرایط مطلوب و بهتر، بنا به برگزاری جلسه های نقد عکس های گرفته شده شان در محل دفتر انجمن نجوم آسمان توس مشهد گرفته شد. این جلسات با توجه به رویکرد علمی و زیبایی شناختی در نقد عکس برگزار می شد.

متاسفانه با سخت تر شدن شرایط اقتصادی و تحریمی کشور و افزایش سرسام آور قیمت تجهیزات، فعالیت دوستان همراه نیز کاهش محسوس یافت و عملا بیشتر دوستان از ادامه کار بازماندند، و این روند همچنان رفع نشده و با مشکلات عدیده ای روبرو هستیم.

تلسکوپ، دوربین و سنسور، مقر، فیلتر و لوازم جانبی

تهیه هر ابزار دیگری که در فروشگاه نیست و شما به آن نیاز دارید

با توجه به این شرایط و با مشورت از بزرگان این رشته تصمیم به راه اندازی رصدخانه حیاط پشتی یا به اصطلاح Backyard Observatory نمودیم تا همه بتوانند از ابزارهای به روز و محیطی امن و مطمئن جهت پیشبرد اهداف خود استفاده نمایند.

در این رصدخانه که همچنان در حال به روز رسانی تجهیزات آن هستیم دوستان میتوانند بصورت حضوری و در آینده نزدیک به صورت آنلاین و کنترل از راه دور از تجهیزات استفاده کنند که این مستلزم بستر سازی های مناسب است که در حال انجام است، منجمله پهنای باند اینترنتی، سرورهای مورد نیاز برای ذخیره سازی و سیستم ها و نرم افزارهای کنترل از راه دور و ...

در تلاشیم تا ابزارتان را با کمترین هزینه و قیمت به شما تحویل دهیم

خدمت دیگری که این جمع تلاش نمود تا به سرانجام برساند ایجاد فروشگاهی جهت عرضه محصولات جدید و به روز و با قیمت رقابتی و متفاوت از آنچه در حال حاضر شاهد آن هستیم و همچنین تحویل سریع آن به دست علاقه مندان است که شما اکنون نظاره گر آن هستید و امیدواریم بتوانیم گامی هرچند کوچک برای تسهیل دسترسی همه به ابزارهای با کیفیت در بازار جهانی با قیمتی معقول و به صرفه برداریم. لطفا جهت بهبود عملکرد و همچنین ارائه ابزارهای جدیدتر با نظرات و پیشنهادهای پرلطفتان ما را همراهی نمایید.

گروه عکاسی نجومی دارک فریم